0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
моделони Ракавици За Заштита На Ноктите И Гел Комплет за лак за Нокти Со U V Лесен 48w Фен ЗА Гел Маникир 7 Голи Бои Гел Лак За Нокти Сет, Без Основен Капут За Бришење, Пр?

моделони Ракавици За Заштита На Ноктите И Гел Комплет за лак за Нокти Со U V Лесен 48w Фен ЗА Гел Маникир 7 Голи Бои Гел Лак

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

●САЛОН ДОМА : Комплетен надграден комплет за лак за нокти СО 48w Led светло ги вклучува сите компоненти DIY што ви се потребни ВО ОВОЈ комплет СЕ-ВО-ЕДНО, можете да уживате во правењето на вашите нокти дома со овој комплет за гел-лак без грижа за прекумерно трошење во салонот за нокти. € 48w ЛАМБА ЗА ЛЕКУВАЊЕ : 48w висока моќност може ефикасно да ги излечи сите видови гел-лак. Паметните режими на тајмер 3 ви претставуваат ефикасна/безбедна / удобна машина за домашен маникир. Upf 99+, Блокира 99% УВ : МОДЕЛОНИТЕ УВ ракавици се оценети UPF 99+ и се сертифицирани за ефикасно блокирање на 99% ОД УВ зраците. Овие ракавици за заштита ОД УВ може да ги заштитат вашите раце подалеку од топлината НА УВ ламбата за нокти со голема моќност и силната сончева светлина на отворено за да ја спречите кожата на вашата рака темна, сува, груба и стареење, за да можете да уживате во уметноста на ноктите со мир на умот. ● Супер Мека Ткаенина ОД ЛИКРА : нашите ракавици за нокти се изработени од врвна ткаенина ОД ЛИКРА која нуди ултра мек допир и неспоредлива удобност, лесна, дише, еластична и брзо сушење, Дефинитивно сигурен избор за љубителите на уметноста на ноктите!. ●МОДЕЛОНИ ДОЛГОТРАЈНА ОСНОВА ЗА ГЕЛ и ВРВЕН СЛОЈ : одржува 15-45 дена висок сјај за различни луѓе. Брилијантен сјај сјај, издржлив и голем волумен, присутни впечатлива боја и се бара да се излечи под ЛЕД светилка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат