0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Jahh кујнски лавици за складирање, лавици за складирање на садови кои исцедат 2 слој полици со повеќе заменливи садови штанд

Jahh кујнски лавици за складирање, лавици за складирање на садови кои исцедат 2 слој полици со повеќе заменливи садови штанд

DEN 4978.56
Достапно за нарачка

Залиха

Направете го овој држач за диск со материјал, кој е обновлив ресурс и совршена замена за пластика. Тоа е, и повеќе пријателски од дрво. Има карактеристики, мирис што може да има материјали за многу години. Лесно за складирање-нашата решетка за сушење е X-форма и се склопува рамна кога ви треба чиста countertop. Овој компактен дренажа на решетката за сушење сместува плочи и чаши со целосна големина, горниот слот содржи слотови за директно монтирање на плочите, а долната полица ги држи чашите, чашите со ознаки, чашите и другите кујнски прибор за сушење на воздухот и брз пристап. Отпорен на загадување, лесен за одржување-природен нема да биде обоен од прибор за јадење, храна, сапун и вода и да изгубите квалитет, можете да го задржите кујнското масло за сушење, што изгледа убаво на масата. Направете го овој држач за диск со материјал, кој е обновлив ресурс и совршена замена за пластика. Тоа е, и повеќе пријателски од дрво. Има карактеристики, мирис што може да има материјали за многу години. Лесно за складирање-нашата решетка за сушење е X-форма и се склопува рамна кога ви треба чиста countertop. Овој компактен дренажа на решетката за сушење сместува плочи и чаши со целосна големина, горниот слот содржи слотови за директно монтирање на плочите, а долната полица ги држи чашите, чашите со ознаки, чашите и другите кујнски прибор за сушење на воздухот и брз пристап. Отпорен на загадување, лесен за одржување-природен нема да биде обоен од прибор за јадење, храна, сапун и вода и да изгубите квалитет, можете да го задржите кујнското масло за сушење, што изгледа убаво на масата. Материјал : Големина : 18.5*47cmnumber слоеви : 2 слојали за напојување Тип : Диспект на елементи : Пастирски стилот и трајно : Неговата позлатена конструкција од не'рѓосувачки челик додава издржливост и ги штити вашите садови од чистење или гребење. Во вашата кујна, оваа решетка за садови е идеално за создавање паметно подрачје за сушење што го прави најголемиот дел од вашиот простор. Овој дренажа за садови е дизајниран да одговара на поголемиот дел од одводните табли со дополнителен простор за одвод за други кујнски прибор. Список на пакети : 1 x решетката за мозоци. Додатоци на различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата. Ве молиме, оставете разлики во мала големина како резултат на рачни мерења. Пакувањата вклучуваат само главен производ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат