0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ОНТУБЕ Керамичка Лажица Се Потпира за Комплет Маса За Вклучена маса од 5, Порцелански Сос Држач За Готвење Лажици За Одмор За Дома И Кујна, Мешавина Од 6,5 Инчи

ОНТУБЕ Керамичка Лажица Се Потпира за Комплет Маса За Вклучена маса од 5, Порцелански Сос Држач За Готвење Лажици За Одмор За

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

●Хуманизиран дизајн-6,5 инчи, 6,5 "л*3,6" В*1,0 " Ч, погоден за секојдневна употреба.Сетот од 5 е во основа доволен за секојдневна употреба. ● Керамички материјал ● -Оваа Лажица Се Потпира е направена од керамика.Површината е мазна и проѕирна,што е лесно да се clean.It може да се мие во машина за миење садови. €Мултифункционална употреба q-ONTUBE Голем Порцелан Лажица Почива натпревари многу лажици, стапчиња за јадење, вилушки, итн. чувајте ги лажиците чисти, без да се грижите дали супата или сокот од зеленчук ќе го обојат вашиот под.Можете исто така да го користите како чинија за сос или сад за крпи, а комплетот од 5 парчиња во основа ги задоволува потребите на семејството. ●Апликација со повеќе сцени-погодна е за сите видови сцени - семејство, хотел, кафуле, забава, ресторан со елегантен порцелан и едноставен дизајн. Погоден е и како подарок за домаќинство за вашите пријатели. НАПРАВЕТЕ ЈАДЕЊЕ ПОВЕЌЕ УЖИВАЈТЕ!!. Направете Јадење Повеќе Пријатно. Квалитетна услуга, висококвалитетен порцелан, Претпочитан Подарок. Онтуб лажица одморот е направен од безоловна и нетоксична керамика, која е силна и лесна за чистење. Микробранова печка безбедно. Безбеден замрзнувач. Безбедна машина за миење садови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат