0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кабилок Куки Монтирани 5 парчиња Кука За Вшмукување Електричен Шпорет Држач За Лажица За Ориз Пластична Вшмукувачка Чаша Решетка За Складирање Лажица За Организат

Кабилок Куки Монтирани 5 парчиња Кука За Вшмукување Електричен Шпорет Држач За Лажица За Ориз Пластична Вшмукувачка Чаша Решетка

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Креативна лажица одмор. Совршено решение за одржување на лажиците организирани. Идеален за чување лажици, лажици, сито, итн. Пластичен материјал, здрав, безбеден и, исто така, може да пуши во шпоретот за ориз. Дизајнот на вшмукувачката чаша нема да ги оштети ѕидовите на куќата и нема лесно да падне. Само ставете го во машина за миење садови за лесно чистење. Карактеристики-Големина : Приближно 4,5 х 4 х 2 см.- Боја : Небесно Сина.- Материјал : Пластика.- Креативна лажица одмор. Совршено решение за одржување на лажиците организирани.- Идеален за чување лажици, лажици, сито, итн.- Пластичен материјал, здрав, безбеден и, исто така, може да пуши во шпоретот за ориз.- Дизајнот на вшмукувачката чаша нема да ги оштети ѕидовите на куќата и нема лесно да падне.- Само ставете го во машина за миење садови за лесно чистење.Пакет Вклучувајќи 5 х лажица решетката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат