0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Прстени За Жени 2023 Роденденски Подароци За Мајчините Тиркизи Дијаманти Ден Природни Подароци За Денот На Мајката Сребрен Прстен

Прстени За Жени 2023 Роденденски Подароци За Мајчините Тиркизи Дијаманти Ден Природни Подароци За Денот На Мајката Сребрен Прстен

DEN 95.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% Метал. Увезени. Висококвалитетен Метал. Повеќе Дворови За Различни Луѓе. 1 ● Прстен (Кутија Не Е Вклучена). Материјал : метал. 1.Ве молиме Дозволете грешка од 1-2 см Поради Рачно Мерење. Прстени За Жени 2023 Роденденски Подароци За Мајчини Тиркизи Дијаманти Ден Природни Подароци За Денот На Мајката Сребрен Прстен Прстени Повеќе дворови За различни луѓе Погодни како подароци на добар пријател Димензии : 5/6/7/8/9/10/11#Содржат : Погоден За носење забави или дневно носење Скапоцените Камења ги Прават вашите прсти Сјајни уште повеќе1€ прстен(Кутија не е вклучена) 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Материјал : метал висококвалитетен метал.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат