0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хтлт Дисплеј За Складирање Полица Без Перфорирани Ѕидни Лавици Од Ковано Железо Едноставна Модерна Дневна Соба Тв Ѕид Позадина Збор Сепаратор Ѕид Виси Полица За К?

Хтлт Дисплеј За Складирање Полица Без Перфорирани Ѕидни Лавици Од Ковано Железо Едноставна Модерна Дневна Соба Тв Ѕид Позадина

DEN 572.80
Достапно за нарачка

Залиха

Добредојдовте Во Мојата Продавница. # Користење На Sgs Сертифициран Еколошки Стп Слој, Без Формалдехид, Лесен За Чистење, Мазен и Нежен. + Користење На Табла За Заштита на Животната Средина Со Висока Густина со Дебелина од 1,8 См, Текстурата е Тврда и Времето На Употреба е Долго. # Фина Изработка, Рачно Полирана Мазна Искривување, Комбинирајќи Традиционална Технологија и Модерна Технологија. + Повеќеслоен Дизајн На Производ, Прилагодлива Полица, Бесплатно Склопување, Силна Приспособливост. Добредојдовте Во Мојата Продавница. # Користење На Sgs Сертифициран Еколошки Стп Слој, Без Формалдехид, Лесен За Чистење, Мазен и Нежен. + Користење На Табла За Заштита на Животната Средина Со Висока Густина со Дебелина од 1,8 См, Текстурата е Тврда и Времето На Употреба е Долго. # Фина Изработка, Рачно Полирана Мазна Искривување, Комбинирајќи Традиционална Технологија и Модерна Технологија. + Повеќеслоен Дизајн На Производ, Прилагодлива Полица, Бесплатно Склопување, Силна Приспособливост. ●Детален Вовед Категорија На Производи : Тежина На Кука : 10 кг (Не Е Вклучена) -15 кг (Инклузивно)Стил : Едноставен И Модерен Материјал : Тип На Панел На Дрво : Класификација на Бои Од Иверица : А, Б, Concontains : Rack ® 1, Ако Се Потребни Повеќе Од Еден, Нарачајте Ја Соодветната Количина. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Ме На Време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат