0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ТОККОН 12в НИСКОНАПОНСКИ LED Светилки Едисон-Мека Топла 2700k 4w E26 Стандардна База 40W ЕКВИВАЛЕНТ - 12 Волти DC/AC A19 Сијалица ЗА RV Кампер - 4 Пакет

ТОККОН 12в НИСКОНАПОНСКИ LED Светилки Едисон-Мека Топла 2700k 4w E26 Стандардна База 40W ЕКВИВАЛЕНТ - 12 Волти DC/AC A19 Сијалица

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

●Затемнета 12 V E26 LED Сијалица Едисон】 12 Волти Нисконапонски Апликации, 12 V AC И 12v-24v Dc Напојување Само. Компатибилен со Dc Dimmer Од 12 Волти и Трансформатор За Затемнување ОД 12 V DC, исто така работи со заеднички Прекинувач ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ. ●ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ+ ⚠XV НЕ КОРИСТЕТЕ На 120v Редовна Домашна Моќност. Оваа сијалица ПРЕДВОДЕНА Од 12 V А19 ќе биде уништена и изгорена со БЛИЦ со редовна моќност НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110в-130в. Ве молиме проверете дали ова е точниот тип на апликација и напон при инсталацијата. ①Широко Примена】 Без треперење, без заслепување, помалку топлина, обезбедете здрава, релаксирачка, удобна атмосфера без стрес за сите 12v апликации. Работете добро На Соларниот Панел Надвор Од Мрежата / Систем На Батерии/Кампер/ / Р. в./Морски/Брод/Мобилен Дом/Приколка/ Морска/Кабина/Двор/Белведер/Полици/Патека/Барака Во Дворот/Градина/Двор / Пејзаж/Фенер/Пост или на кое било место каде што имате 12v напојување. ①Енергетски Ефикасен】 Овие 12 V e26 LED светилки 40 вати еквивалент заштедете до 90% енергија со замена НА стариот низок напон 40 W ST21/ST64, ST19/ST58, A19/A60, T14/T45 традиционални блескаво/халогени/флуоресцентни 12volt Светилки со ЗАШТЕДА НА енергија 4 W LED светилки. €Гроздобер Изглед】 Антички И Индустриски Стил Гледајќи, 360 Степен Широк Агол На Зрак, Мека Топла Бела 2700k, Висок Индекс На Рендерирање На Бои (CRI > 85), Инстант На, Висок Транспарентен Проѕирен Стаклен Капак, Е26 Стандардна Основа, Долг Век на траење - 25000 часа (користени 3 часа дневно), Гаранција-100% Враќање И Замена Загарантирана. Tokcon A19 4 W E26 Стандардна Завртка База 12volt LED Едисон Сијалица да го замени 40w традиционалните халоген/ Блескаво Сијалица Ве Молиме Запомнете : работи само ЗА 12v-24 V DC, НЕ користете ЗА 110v-130 V. Спецификација : Напон : Низок Напон DC 12v-24v Моќност : 4 W(40 Вати Еквивалент) агол На Зрак : 360° База На Сијалица : E26 Стандард ТЕМПЕРАТУРА НА БОЈАТА НА ЗАВРТКАТА : 2700к Мека Топла Бела Осветленост : 400 Лумени животен Век : 25.000 Часа Карактеристики : -Високи Светли Led Диоди, 4 W 400lm ДОВОЛНО СВЕТЛИ ЗА ДА ЈА ЗАМЕНАТ 40 W ХАЛОГЕНА/БЛЕСКАВО СИЈАЛИЦА-ВИСОКА CRI, 85rra За Да Создадете Здрав И Вистински Визуелен-БЕЗ ТРЕПЕРЕЊЕ ИЛИ УВ/ ir, БЕЗ бучава, Мека Топла Бела Боја, Заштитете Ги Очите и понудете удобно осветлување-лесно За Инсталирање, Зашрафете Во 12 V СВЕТИЛКА, АВТОМАТСКО ПРИЛАГОДУВАЊЕ На Позитивниот И Негативниот Пол на dc жици-сеопфатна безбедност, вклучувајќи ОТПОРНОСТ НА ПОЖАР и Заштита Од Краток Спој За Да Ви Дадат Мир На Умот Додека Ги Вклучувате апликациите : РАБОТИ ЗА СИТЕ 12 ВОЛТИ нисконапонски тела ЗА 12 V ПРОЕКТ, КАБИНИ НАДВОР од Мрежата, Светло За Јаже На Патека, СВЕТИЛКА, СТАКЛЕНА ГРАДИНА НА СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА, барака, Штала Светла, 12v работна светилка, Безжични Светилки, Гаража И Дворна Ламба, РЕЗЕРВНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ПРОДАВНИЦА, Резервна Моќност На Батеријата, брод, Белведер на отворено, пејзаж, Р.В., Кампер, Морски, Надворешни Столбови, СВЕТЛОСНИ ЖИЦИ СО ПРИКЛУЧОЦИ Е26. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе одговориме во рок од 24 часа за да го направиме тоа правилно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат