0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
20 ПАРЧИЊА,R17D/HO 8FT LED Сијалица-Ротирај V Облик, 6000k Ладно Бело 120W, 13500LM, 8 Нога LED Продавница Светлина, 110W Еквивалент F96T12/DW/HO, Јасен Капак, T8/T10/T12 Замена, Двоен Крај Напојува,

20 ПАРЧИЊА,R17D/HO 8FT LED Сијалица-Ротирај V Облик, 6000k Ладно Бело 120W, 13500LM, 8 Нога LED Продавница Светлина, 110W Еквивалент

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Ниска моќност, Висок лумен, Четири реда 92 W 13500 LM, ОВАА R17 D/HO LED светилки да имаат ротирачки крај дизајн кој може да се ротира 180 степени, така што можете да ја свртите насоката на осветлување според вашите потреби при инсталирање. Научен Дизајн-Хо/Р17Д двоен ред вкупно 768 парчиња Led Диоди Чип, V форма 270 степен агол дизајн без потрошена светлина на таванот. Двојна Моќност - не е неопходно да се замени држачот за светилки. Отстрани Стартер/Бајпас Баласт. Потоа вклучете и запалете веднаш. Не се потребни дополнителни делови за замена. Заменува традиционална флуоресцентна светлосна цевка ОД 150w. може да работи во-20с до 50с температурни услови. БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ : Поради долгиот производ, лесно е да се предизвика судир за време на процесот на транспорт и да се влијае на квалитетот на производот. Прилагодивме многу силна картонска кутија наместо обичен картон. Се надеваме дека производите доставени до вас се совршени!. ТОПТРОН ја заврши регистрацијата во Канцеларијата за Трговски Марки НА САД. Ако имате какви било прашања, испратете ни е-пошта и ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа. Ние ќе обезбедиме замена или наплата врз основа на вашите преференции. Моќност : 120 Вати Прозрачен Флукс : 13500lm Led Диоди : 768 PCS SMD 2835 LED ЧИПОВИ Влезен Напон : AC100-305 V 50/60 Hz Температура На Бојата : 5000k Дневен Зрак Агол : 270 Степен Капак : Јасна Основа : R17 D/HO База Ротирачки-Крај Должина : 8 Foot (93.8" вклучувајќи иглички).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат