0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Филипс Хуе Бела И Боја Амбиент ПРЕДВОДЕНА Паметни Сијалица Стартер Комплет, 3 А19 Паметни Светилки &засилувач; 1 Хуе Центар

Филипс Хуе Бела И Боја Амбиент ПРЕДВОДЕНА Паметни Сијалица Стартер Комплет, 3 А19 Паметни Светилки &засилувач; 1 Хуе Центар

DEN 3167.52
Достапно за нарачка

Залиха

Паметно Осветлување На Целиот Дом : Проширете Паметно Осветлување низ Вашиот Дом (До 50 Светлосни Точки На еден Центар); Поставете го расположението со претходно поставени рецепти за светло или креирајте сопствени сцени преку Апликацијата Филипс хуе за да го поставите расположението во Вашиот Паметен Дом. Гласот Е Активиран : со користење На Центарот За Нијанси, Овие Паметни Бупуни се поврзуваат со вашите омилени уреди За Паметни Домови Како Алекса, Apple Home Kit или Google Assistant за Врвно Искуство Со Паметни Домови. Лесен За Инсталирање : за инсталирање, едноставно зашрафете Ги Паметните бупуни во саканата светилка, надземно светло, вентилатор на таванот или светло за приврзок, потоа преземете Ја Мобилната апликација За Нијанса и спарете ја Со Вашиот Центар За Нијанси; Од Апликацијата Нијанса можете да започнете беспрекорно Да ги Контролирате сите инсталирани светла за нијанси. Закажете Свои Сопствени Светлосни Сцени : Со Апликацијата Филипс Хуе можете да поставите рутини кои ќе ви помогнат да се чувствувате полни со енергија наутро, да ги откриете светлата кога ќе пристигнете дома или постепено да ги исклучувате паметните светла додека Одите Во Кревет; Прилагодувањето е на дофат на раката Со Филипс хуе. Проширете Го Вашиот Екосистем Филипс ХУЕ : лесно Можете да Го Проширите комплетот за стартување кога купувате Други Точки На светло Во Нијанса Обидете Се да додадете прекинувач За Допир На Нијанса за Контрола без да го допирате Вашиот Паметен телефон; Додадете Игра Со Нијанси за да ја поставите Совршената сцена за вашето следно претерано достојно шоу; нема потреба да се грижите за брзината На Wi Fi, Со Hub Hub можете сигурно да додадете и Контролирате до 50 светла и Додатоци за Нијанси без да Ја затнете Вашата Wi fi.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат