0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Маартла тешка лента со црвен канал 2 инчи x 33 јарди, мулти -намена силна леплива лента, без остаток, водоотпорен и солза со рака - за поправки, индустриска, професионал

Маартла тешка лента со црвен канал 2 инчи x 33 јарди, мулти -намена силна леплива лента, без остаток, водоотпорен и солза со

DEN 118.24
Достапно за нарачка

Залиха

Тешка лента со црвен канал - 2 инчи X33 дворови. Нашата лента за канали може да се држи до повеќето површини. Совршено за пакување, запечатување, привремени поправки и сл. Силни со добра адхезија : лентата за канали е направена со квалитетни материјали, може да се протега цврсто да се вклопи околу свиоците, аглите. Неговата задна страна е со природно моќно лепило, но не остава остаток при отстранување. Без ножици, солза со рака : лентата со тешки канали е многу лесно да се раскине директно со рака. Погодно е да се носи надвор без алатка за да се запечати. Водопреден цело време : Касетата за канали е изработена од полиетиленски слој кој е водоотпорен, може да работи добро, иако вода/сонце и да не се врти или да се кара. Одлично за затворено и обврзувачки на отворено, снопови, индустриска и професионална употреба. Повеќекратна употреба : Касета со тешки канали може да користи од домашни проекти за пакување до поправки на отворено. Мора да има и одличен помошник за секого. Тешка лента со црвен канал - 2 инчи X33 дворови. Нашата лента за канали може да се држи до повеќето површини. Совршено за пакување, запечатување, привремени поправки и сл. Силни со добра адхезија : лентата за канали е направена со квалитетни материјали, може да се протега цврсто да се вклопи околу свиоците, аглите. Неговата задна страна е со природно моќно лепило, но не остава остаток при отстранување. Без ножици, солза со рака : лентата со тешки канали е многу лесно да се раскине директно со рака. Погодно е да се носи надвор без алатка за да се запечати. Водопреден цело време : Касетата за канали е изработена од полиетиленски слој кој е водоотпорен, може да работи добро, иако вода/сонце и да не се врти или да се кара. Одлично за затворено и обврзувачки на отворено, снопови, индустриска и професионална употреба. Повеќекратна употреба : Касета со тешки канали може да користи од домашни проекти за пакување до поправки на отворено. Мора да има и одличен помошник за секого. Тешка лента со црвен канал 2 инчи x 33 јарди.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат