0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Eqsjiu гимнастика Леотардс со шорцеви за девојки Еднорог виножито балон цвет искријќи градиентни бои Biketard 1-10 години

Eqsjiu гимнастика Леотардс со шорцеви за девојки Еднорог виножито балон цвет искријќи градиентни бои Biketard 1-10 години

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Ако вашата девојка е просечна за нејзината возраст, ве молиме следете ги препорачаните векови;. Ако таа е чиста или повисока од врсниците на иста возраст, ве молиме одете со големина со простор за одгледување ;. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал пријателски за кожата : 82% полиестер и 18% спандекс, истегнување, искри, дише, удобно, лесен, брзо сушење. Моден дизајн : Леотарди за девојчиња гимнастика со шорцеви, повисоко деколте на предната и долната на задниот дел. Популарна шема : еднорог, виножито, балон, цвет, диносаурус, сјајна, искра, градиентни бои. Измијте : миење на рацете, висат суво, не бели. Повод : Девојки гимнастика Леотард, совршена за гимнастика, балетски танц пракса, уметничко лизгање, обука, конкуренција, аудиции, подарок за роденден, класа за танцување, активни спортови, итн. Прави сладок додаток на гардеробата за активни девојки. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал пријателски за кожата : 82% полиестер и 18% спандекс, истегнување, искри, дише, удобно, лесен, брзо сушење. Моден дизајн : Леотарди за девојчиња гимнастика со шорцеви, повисоко деколте на предната и долната на задниот дел. Популарна шема : еднорог, виножито, балон, цвет, диносаурус, сјајна, искра, градиентни бои. Измијте : миење на рацете, висат суво, не бели. Повод : Девојки гимнастика Леотард, совршена за гимнастика, балетски танц пракса, уметничко лизгање, обука, конкуренција, аудиции, подарок за роденден, класа за танцување, активни спортови, итн. Прави сладок додаток на гардеробата за активни девојки. Ние сме моден бренд на девојче со производи главно вклучуваат девојки леотарди за гимнастика, балет и танц. Ние сме компанија специјализирана за производство на гимнастика Леотардс. Имаме професионален тим за истражување. Имаме своја фабрика, така што сме малопродажба, а ние исто така сме и производителот. Достапно во најразлични бои и обрасци, оваа гимнастика Леотард е совршена за вашето дете да ја следи нивната страст на гимнастика, но исто така изгледа стилски во исто време. Специјализиравме за дизајнирање и производство на танцова облека за девојчиња. Овие танцувачки леотарди со Туту од нашиот опсег, доаѓаат во најразлични бои и стилови, се совршени за оние што бараат да комбинираат практичност и стил. Сите елементи се инспирирани од омилените ликови на девојчињата. Одлична изработка, одличен дизајн и висок квалитет Осигурете се дека овие танцувачки леотарди со здолништа се грижат за девојчињата за да може вашиот мал танчер да биде висок и да се чувствува уверен. Како да изберете големина : . На пример : Ако вашите девојки се на возраст од 6-7 години и слаби или помали за нејзината возраст, со големина 5/6 години може да даде совршено вклопување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат