0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CS Hyde 15-2HD PTFE филм со силиконо лепило, 5,25 x 36 јарди

CS Hyde 15-2HD PTFE филм со силиконо лепило, 5,25 x 36 јарди

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Силиконски лепило со висока температура од едната страна. Добар хемиски отпор. Ниско издолжување. Висока јачина на затегнување. Скриената лента со висока густина на CS Hyde е изработена од тефлон флуорополимер w/ силиконска лепила со висока температура од едната страна. Лизгаво кога е суво. Оваа лента е висока температура, добра хемиска отпорност, ниска издолжување и висока јачина на затегнување. 0,002 "дебела.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат