0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЖОНКУИ 2022 Женска Ретро Боемска Шамија Шамија Триаголник Шамија Зимска Топла Божиќна Печатена Шамија#17

ЖОНКУИ 2022 Женска Ретро Боемска Шамија Шамија Триаголник Шамија Зимска Топла Божиќна Печатена Шамија17

DEN 203.36
Достапно за нарачка

Залиха

100% Полиестер. Увезени. СЛАДОК ПОДАРОК : Торбата Со Шал Од Пашмина е Топол Подарок за Вашето Семејство, Пријатели Или Дури И За Себе На Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Црниот петок, Сајбер понеделник или Кој било Друг Посебен Ден. Различни Модни Бои За Исполнување На Различни Барања. Инструкции За Перење : Рачно Перење На Нежен Циклус Или Ладна Вода. Ве Молиме, Не Избелувајте. Може Да Се Мие Само Со Шампон. Нежно, Не Извртувајте. Ве Молиме Закачете Го Суво На Ладно Место И Држете Го Рамно. Материјал : Дами Шамија Е Направена Од Материјал, Мека И Удобна, Шамија. Оваа Шамија Е Совршена За Оние Студени Зимски Ноќи На Отворено. Големина на фитинг : Должина 148см/58.27 " Екстра Голем Може да се Користи Како Женска Шамија, Шал или Обвивка. Оваа Шамија Е Совршена Како Шамија За Вечерни Фустани Или Свадбени Забави, Или Како Топла Шамија Во Студените Зимски Месеци. Овие Шалови Се Совршени За Секоја Облека Во Секојдневниот Живот, Патување, Забава, Свадба, Матурска Или Кој Било Друг Фестивал. 2022 женска Ретро Боемска Шамија Шамија Триаголник Шамија Зимски Топли Божиќни Печатени Шалови уникатниот дизајн ќе направи да изгледате поинаквелегантен дизајн што можете да го носите на многу начини и можете да ја облечете чантата секогаш кога ви треба тоа е добар подарок за вашите најблиски, семејството, пријателите и колегитематеријал : Полиестерзиза : 148 х 100 х 100см/58, 27х39, 37секоја големините Се мерат Рачно, Може Да Има Отстапување Од 1-3 См.Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.Содржина на пакетот : ШАМИЈА од шал ОД 1 ПАРЧИЊА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат