0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Куќа Растенија Градина Алатка Кофа Лопата Фабрика Почва Лопата Пластична Почва Лопата лопата За Цвет Дома Декорација Куќа Растенија Во Затворен Простор Живеат

Куќа Растенија Градина Алатка Кофа Лопата Фабрика Почва Лопата Пластична Почва Лопата лопата За Цвет Дома Декорација Куќа Растенија

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Може да се користи за лопата за садење цвеќиња, лопата за садење зеленчук, просејте ја лопата за олабавување на почвата и почвата. Погоден за растенија во саксии и сукуленти. Разумниот дизајн ја олеснува примената на производот, заштедувајќи време и напор. Дизајнот со компактна големина е погоден за носење и складирање, одлична текстура, нема лесно да ' рѓосува и има добар квалитет. Изработен од висококвалитетни материјали, удобен и издржлив, може да ви служи долго време. Оваа повеќенаменска градинарска лажичка е исклучително корисна во градината, може да биде одлична алатка во вашата градина. Опис Ова е лопата за градинарска кофа која е изработена од пластика за издржлива долга употреба. Сметајте на ergономскиот дизајн. Цврста конструкција со удобни рачки. Алатки за одгледување градина, соonomономски дизајн, ги имате при рака вистинските алатки без разлика дали копате, садите. Карактеристики-Боја : Зелена.- Материјал : Пластика. - Големина : Околу 21. 70Х12. 00Х7. 20см / 8. 53Х4. 72Х2. 83 во. - Изработен од висококвалитетни материјали, удобен и издржлив, може да ви служи долго време. - Разумниот дизајн ја олеснува примената на производот, заштедувајќи време и напор. - Дизајнот со компактна големина е погоден за носење и складирање, одлична текстура, нема лесно да ' рѓосува и има добар квалитет. - Оваа повеќенаменска градинарска лажичка е исклучително корисна во градината, може да биде одлична алатка во вашата градина. - Може да се користи за лопата за садење цвеќиња, лопата за садење зеленчук, просејте ја лопата за олабавување на почвата и почвата. Погоден за растенија во саксии и сукуленти. Пакет Вклучувајќи 1 х Градина Кофа лопата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат