0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кралски Дизајни Лустер Кристал Октоган Призма Приврзоци Топки Со Месинг Конектори, Кристал 45 Монистра, Во собата на 10 Јасна К9 Кристал Со Хром Зглобовите ЦПЦ-1008-Ч-5-10

Кралски Дизајни Лустер Кристал Октоган Призма Приврзоци Топки Со Месинг Конектори, Кристал 45 Монистра, Во собата на 10 Јасна

DEN 831.20
Достапно за нарачка

Залиха

ГОЛЕМИНА : Секоја солза приврзоци топки лустерот кристал 2,5 инчи со бадем сече и мали призма 1/2 инчен октагон монистра поврзани со нерѓосувачки скок прстени. УПОТРЕБА : Кралски дизајни приврзоци за солзи топки лустери кристални призми стаклени приврзоци мониста одлични за свадби, соби за бебиња, украси за новогодишна елка, лустери, уметнички проекти, изработка на накит, ѓердани итн. МАТЕРИЈАЛ : Врвен одличен квалитет јасно оптичко к9 кристално стакло, без пластика или акрилик. КВАЛИТЕТ : овие прекрасни призми на лустери имаат супер рефрактивност, никогаш не бледнеат или стануваат црни. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ние обезбедуваме исклучителна и одговорна услуга за клиентите! Ние тесно соработуваме со нашите производители за производство на врвен квалитет приврзоци топки за нашите клиенти. Оваа кристална призма со к9 е дел од кралските дизајни сосема нов и убав изглед за вашата светлина тела со користење на кристално лустерот призми да се охрабри вашиот декор. Овие предмети се совршени за обезбедување на големата сјајна светлина што ја сакате, а исто така се импресивна декорација самостојно. Тие ќе обезбедат поприроден, рустикален изглед за вашиот дом додека сеуште ја покажуваат убавината и елеганцијата што ја посакувате од лустерот. Изберете од нашата одлична колекција и пронајдете совршено вклопување за вашиот вкус! Кралските дизајни се во индустријата за додатоци за осветлување и осветлување од 1993 година. Имаме многу различни форми на располагање за да ви помогнеме да го пронајдете совршениот натпревар за вашиот дом. Најдете кралски дизајни призми на кристални лустери во традиционални дизајни како солза и копје кога ќе ги проверите нашите бадеми, половина круша и ќе ги приклучите карпестите кристали. За покомплексен изглед, изберете парчиња скапоцен камен и дијаманти што ќе направат вашиот лустер да блесне како парче сложен накит. Достапни се и мониста и мазни топчиња, кои ви даваат можност да одите со нешто малку поедноставно за да создадете елегантна позадина што не е препотентна. Со толку многу опции, знаеме дека ќе ја најдете совршената опција за вашиот дом за кратко време. Прелистајте ја нашата колекција од најквалитетни призми на лустери од карпести кристали и знајте дека добивате одлични украси во кои ќе уживате во годините што доаѓаат! Спецификација : Бренд : Кралски Дизајни, Ад Боја : Килибар К9 Кристал Со Хромирани Споеви Материјал : Кристална Големина : Кристално Фацетирана Форма На Топка, 2 Облик На Мушка : Солза.

Карактеристики на предлогот

Brand:
Royal Designs, Inc Color

Купувачи како што избираат