0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Помошник за засолниште на железо на лепени миленичиња животни

Помошник за засолниште на железо на лепени миленичиња животни

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Состав : извезена. Боја : Мулти-обоена. Единица за продажба : сингл. Тип : Ironелезо. Состав : извезена. Боја : Мулти-обоена. Единица за продажба : сингл. Тип : Ironелезо. Везено железо на лепенка за печ : „Помошник за засолниште“. Големина : 2 "x 2". Апликациите за заптивка на топлина се лесни за поставување на облека, торба за торби, поставете душеци, чаршафи, итн. Упатства за апликација; (1) Загрејте го железото до поставувањето „памук“. Не користете пареа за време на апликацијата. (2) Дизајн на позиција и покривање со тенка крпа за притискање. (3) Притиснете директно надолу со постојан притисок 25 секунди. Не пеглајте напред и назад. (4) Оставете темелно да се олади пред да користите. Топлина заптивка на памучни и памучни полиестерски ткаенини. Не се однесувајте на рајон, најлон или ацетат ткаенини. Овие дизајни се машини што се перат и се чистат. Препорачувам деликатен циклус на машина за перење и линија на линија. Упатствата за апликација ќе бидат испратени со набавка. : Бесплатно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат