0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Готски Цртан Филм Хорор Графичка Маица Женски Карактер Печатење Лабава Панк Јапонски Пуловер Врвот Харајуку Улица Маици …

Готски Цртан Филм Хорор Графичка Маица Женски Карактер Печатење Лабава Панк Јапонски Пуловер Врвот Харајуку Улица Маици …

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

35% памук и 65% полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Ткаенината е удобна и дише, може да се пере, може да се пере во машина, но не може да се изветвува. Готски Печатени Маици може да се носат секој ден, или во прилики како што се училиште, датуми, годишнини, забави, патувања, прошетки, спорт, вежби, активности, излети итн. Модерен и разноврсен, може да се совпадне со панталони, шорцеви, секојдневни панталони, фармерки, комбинезони итн. Погоден за сите типови на тело. Наменет за жени, може да се даде на девојки, сопруги, семејство, роднини, пријатели, гости итн. Тоа е добар подарок. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат