0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Маица Со Лого На Момчиња Со Кратки Ракави

Маица Со Лого На Момчиња Со Кратки Ракави

DEN 102.72
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. МЕКА и УДОБНА : Изработена од 100% памук, оваа маица е мека и удобна, што ја прави совршена за целодневно носење. КЛАСИЧЕН СТИЛ : оваа маица го содржи логото На Јазот, што ја прави класичен и разноврсен додаток на гардеробата на секое момче. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : оваа маица лесно се совпаѓа со други предмети во гардеробата на вашето момче, што ја прави одлично основно парче. ЈАЗ ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Нашата облека за бебиња и детска облека е дизајнирана да биде инклузивна со вклопувања и стилови во кои секое дете може да се чувствува удобно. АМЕРИКАНСКИ СТИЛ ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : гап шампиони уникатно оптимистичко чувство За Американски стил што ги премостува празнините помеѓу поединците, генерациите и културите. Маица Со Лого На Момчиња Со Кратки Ракави : мека, удобна и разноврсна парче со други спојници за гардероба. Американски стил за сите возрасти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат