0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Russell Athticsенски лесен перформанс 1/4

Russell Athticsенски лесен перформанс 1/4

DEN 348.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Тип на ракав : долг ракав. Донесете утеха на тренингот со лесните перформанси на Russeените на Расел Атлетик 1/4. 100-процентната градба на поли-хедер ја карактеризира нашата патентирана технологија за прицврстување на влагата на DRI-моќта за да ве одржи суво и светло, заштита од мирис за да ве одржи свежа, додека ткаенината за истегнување обезбедува поголем опсег на движење. Овој Zip 1/4 ќе ве натера да се чувствувате пријатно и да изгледате стилски.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат