0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Надвор од јогата секогаш над екипажот

Надвор од јогата секогаш над екипажот

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% спандекс. Направено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Основно основно : Добијте ги основите на вашата гардероба како што треба со јогата, секогаш надвор од екипажот, со редовно вклопување за живеење во потрага по удобни часови. Слика за дизајн : Во кои има деколте на екипажот и кратки ракави, оваа симпатична основна мета нуди директно полите, додека смаленото вклопување нуди тенок профил додека измиената ткаенина е дише и лесна за носење. Квалитет за градење : Составен од полиестер и спандекс, овој напис е мек, истегнат, природно влага и не покажува потење како што прави синтетиката и помага да се одржувате суво. Удобност што зборува : Достапно во седум различни цврсти, но безвременски бои, има способности за намалување на влагата и задржување на топлината со совршен дел за да ви овозможи подолго да имате добар ноќен сон. Грижа на производот : Повеќе не мора да го изгубите спиењето над зачудувачките упатства за перење бидејќи оваа туника е лесно миење на машината во ладна вода и подоцна да се исуши.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат