0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Денот На вљубените Кошула Мажи Новина Срце Графички Принт Краток Ракав Кул Смешни Маици За Мажи Момчиња Трендовски Улична Облека

Денот На вљубените Кошула Мажи Новина Срце Графички Принт Краток Ракав Кул Смешни Маици За Мажи Момчиња Трендовски Улична Облека

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

КАРАКТЕРИСТИКА : љубовната срцева маица има љубовни дезени на предната страна. Во рок од 24 Часа Испорака На Услугата-Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме. За Испорака : Забрзана Испорака : 3-7 Дена. Носете валентински кошули за мажи за веднаш да го подигнете вашиот изглед. Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. Тоа е удобно и издржливо. (Менс Гардероба, Купи 2 добие 40% попуст, Купи 4 добие 1 слободен!!). Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува. Стандардна испорака : 10-20 Дена. Можете да се повикате на НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. Најдобри Подароци За Мажи/Дечко/сопруг/Пријател На Денот На Независноста, Денот На Вљубените, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Свети Патрикс, Денот На Татковците, Свршувачката, Денот на Благодарноста, Дипломирањето, Марди Грас, Фестивал, Нова година, Матурска Забава, Забава, Коктел, Годишнина, Роденден, Свадба, Прием, Ден На Бабите и Дедовците. Увезени и 7-15 Дена Испорака. Препорачајте една големина нагоре.95% Полиестер, 5% Спандекс. ТКАЕНИНА : оваа графичка маичка За Мажи За Денот на Вљубените е изработена од 95% полиестер и 5% спандекс. Дизајнот со тенок фит прави да изгледате помодерно. мека и дише. Графички маици за мажи графички на срцето е совршен подарок. Ако имате какви било прашања за време на употребата и не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте не директно преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме. Одлично За Божиќ, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените. СОВРШЕН НАТПРЕВАР : добар избор за совпаѓање со шорцеви, или фармерки, хеланки, патики, сандали во вашиот секојдневен живот. Правејќи да бидете единствен во запеаната. Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Информации за производот : Материјал : полиестер, спандекс Повод : дневно, тренинг, забава, Сезона на плажа : пролет, лето, fall Вклучуваат : машка кошула внимателно проверете ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред да ја купите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат