0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Јога Маица Намаст ' ај Во Кревет 3/4 Ракав Скупнек

Женска Јога Маица Намаст ' ај Во Кревет 3/4 Ракав Скупнек

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Залиха

Поли, Памук, Вискоза. Измијте ладно. А дами лажичка вратот кошула која гласи Намастај Во Кревет. Мешавина од поли/памук/вискоза. 3/4 ракав. Достапно Во големини Мали преку 2 XL. машинско перење ладно со слични бои; сува ниска топлина. Женска кошула за вратот совршена за тие мрзливи денови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат