0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Девојки од Колумбија, прилики со долг ракав

Девојки од Колумбија, прилики со долг ракав

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Омни-сенка : Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Омни-Вик : Крајната технологија за управување со влагата за отворено. Омни-Вик брзо ја преместува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за брзо испарување-држејќи се ладно и облеката да се исуши. Напредни ткаенини : На нашите девојки, прилики со долги ракави со долги ракави, против оштетување на сонцето благодарение на вградениот материјал UPF 50, додека ткаенината за дишење, брза фабрика ја повлекува влагата за да ве одржи ладно и суво. Направено на риба : Кога сте надвор од водата, останувањето кул и суво е најголемо. Оваа стилска кошула PFG додава огромна целодневна удобност, што го прави омилен на риболов. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја издвојува нашата облека од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е долготрајна кошула што ќе ужива во наредните сезони. Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Крајната технологија за управување со влага за отворено. Омни-Вик брзо ја преместува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за брзо испарување-држејќи се ладно и облеката да се исуши.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат