0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џејхаеви Женски Божиќен Принт Долг Ракав Чипка Полите Маица Лабава Фустан Плус Големина Замав Фустан

Џејхаеви Женски Божиќен Принт Долг Ракав Чипка Полите Маица Лабава Фустан Плус Големина Замав Фустан

DEN 67.84
Достапно за нарачка

Залиха

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Ако некогаш наидете на некаква неволја или имате какви било прашања во врска со овој фустан за жени, слободно контактирајте не, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме. €Карактеристики : Супер мека и удобна. Прави да изгледате толку убаво, слатко, модно и поинаку. Без разлика дали е рутински надвор или одете на одмор на плажа, тоа ќе биде добар ромпер, а исто така е многу стилски. Женски Краток Ракав Лабави Макси Фустани Секојдневни Долги Фустани Со Џебови Женски Летен Краток Ракав V-Врат Цветен Краток Партиски Фустан Со Џебови Женски Дарлин Без Ракави 3Д Цветен Фит И Одблесок Миди Фустан Женски Макси Фустан Со Краток Ракав Женски Долг Ракав Плетен Долг Макси Фустан Фустан Женски Секојдневен Врат Без Ракави Цветен Долг Макси Фустан Без Грб Лабав Сарафан Со Ремен. летен фустан за жени 2022 трендовски летен фустан за жени 2022 со ракави летен фустан за жени 2022 должина на коленото летен фустан за жени 2022 макси летен фустан за жени 2022 секси летен фустан за жени 2022 обичен летен фустан за жени 2022 плус големина летен фустан за жени 2022 бохо летен фустан за жени 2022 секси секојдневен летен фустан за жени 2022 краток летен фустан со ракави и џебови летен фустан со ракави за жени обичен летен фустан со ракави плус големина. мини фустан со издувани ракави за жени мини фустан со мини фустан со издувани ракави за жени формален макси фустан со надуени ракави за жени фустан со надуени ракави за жени секси фустан со ракави со фенери за жени фустан со ракави со фенер фустан со ракави со фенер миди фустан за жени ракав со фенер макси фустан за жени фустан со ракави со фенер за жени фустан за женски ракав фустан за жени плус големина ракав фустан за жени. Големина табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 34 БИСТА : 90см/35.43" Половината : 96см/37.80" Колк : 102см/40.16" Ракав : 66см/25.98" Должина : 89см/35.04"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Половината : 100см/39.37" КОЛК : 106СМ/41.73" ракав : 67см/26.38" должина : 90см/35.43"големина : л сад : 8 Велика Британија : 16 еу : 38 биста : 100см/39.37" половината : 104см/40.94" КОЛК : 110см/43.31" ракав : 68см/26.77" ДОЛЖИНА : 91 CM/35.83"Големина : xl сад : 10 велика британија : 18 еу : 40 биста : 106cm/41.73" половината : 108cm/42.52" колк : 114cm/44.88" ракав : 69cm/27.17" ДОЛЖИНА : 92 CM/36.22"големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 20 еу : 42 биста : 112см/44.09" половината : 112см/44.09" Колк : 118см/46.46" Ракав : 70см/27.56" Должина : 93см/36.61"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 22 Еу : 44 БИСТА : 118СМ/46.46" половината : 116см/45.67" колк : 122см/48.03" РАКАВ : 71см/27.95" должина : 94см/37.01"големина : ххххл Сад : 16 Велика британија : 24 еу : 46 Биста : 124см/48.82" Половината : 120см/47.24" КОЛК : 126СМ/49.61" Ракав : 72см/28.35" должина : 95см/37.40"ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ?Овој симпатичен летен фустан е изработен од 100% памук, што го прави мини фустанот удобен и за носење цел ден.со секси v вратот, краток ракав со возбуда полите, и стилски бохо цветни шема направи овој женски летен фустан повеќе шармантен и женски.?Обичниот летен фустан за жени е совршен за секојдневно секојдневно, свадба, топка, забава, вечер, коктел, свечена работа и прилики.Совршен фустан со клинови или потпетици или фустан со чизми или сандали.?Стил : Летен Фустан На Плажа, Секси Мини Фустан, Кошули За Фустани За Жени, Фустан Со Плус Големина, Летни Фустани За Жени,Женски Фустан, Фустан за Жени?Облека : Миењето Раце е најдобро со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат