0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мејда Осветлување 21 Висока Врба Жадестон Табела Светилка

Мејда Осветлување 21 Висока Врба Жадестон Табела Светилка

DEN 2368.00
Достапно за нарачка

Залиха

Сенка. Сложено рачно исечено уметничко стакло во зачудувачки Нијанси На Виолетова, Сина и Виолетова станува луминисцентно во оваа шарена нијанса на лисја од врба. Сенката Од Врба е создадена со користење на познатиот процес на изградба На коперфолија Мејда. Сенката е надополнета со извајана основа на светилка во топла Бронзена завршница Од Махагони.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат