0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Симпатична маска за очи за спиење за цртано куче за спиење супер мека и лесна око за очи за очи за слепи очила за мажи и деца, 3 пакувања

Симпатична маска за очи за спиење за цртано куче за спиење супер мека и лесна око за очи за очи за слепи очила за мажи и деца,

DEN 127.84
Достапно за нарачка

Залиха

✅Пилови мек материјал за удобност : Светло и мазно полиестерско влакно ви овозможуваат да го ослободите стресот на лицето и да ви помогнат брзо да спиете. Нашата маска за спиење е посилна од традиционалното слепило, и нема лесно да се распадне. ✅ Основно прилагодливо : Лесно да се прилагоди лентата за глава, флексибилна и издржлива за да ја опкружува главата удобно, каишот е висока еластична и лесно нема да ја фати вашата коса. - Постои мал џеб зад слепилото и може да се стави во гел подлога само по себе. Забелешка : Ние не продаваме влошки за гел. Ние продаваме само маска за очи (3 пакет). ✅ ПРОДАБА : Совршено покритие за спиење за мажи и жени, млади и стари; Маската за спиење погодна за употреба во кое било време од денот, во канцеларија, дома и за време на деловните патувања. ✅ Единствен подарок : Уникатен подарок за родители, деца, сопруг/сопруга, пријатели или секој што сака длабок, непрекинат сон. ✅Пилови мек материјал за удобност : Светло и мазно полиестерско влакно ви овозможуваат да го ослободите стресот на лицето и да ви помогнат брзо да спиете. Нашата маска за спиење е посилна од традиционалното слепило, и нема лесно да се распадне. ✅ Основно прилагодливо : Лесно да се прилагоди лентата за глава, флексибилна и издржлива за да ја опкружува главата удобно, каишот е висока еластична и лесно нема да ја фати вашата коса. - Постои мал џеб зад слепилото и може да се стави во гел подлога само по себе. Забелешка : Ние не продаваме влошки за гел. Ние продаваме само маска за очи (3 пакет). ✅ ПРОДАБА : Совршено покритие за спиење за мажи и жени, млади и стари; Маската за спиење погодна за употреба во кое било време од денот, во канцеларија, дома и за време на деловните патувања. ✅ Единствен подарок : Уникатен подарок за родители, деца, сопруг/сопруга, пријатели или секој што сака длабок, непрекинат сон. Смешна маска за спиење на хикли - Одличен избор за спиење. Малкумина ја сфаќаат важноста на големата маска за спиење за спиење. Удобната маска за спиење може да го ослободи вашиот притисок и несоница, да ви даде најдобра околина за спиење цела ноќ. Се надеваме дека секој може да избере најудобни и најпогодни смешни слепи за слепите за себе. Ако сакате да ги купите тие маски за спиење, зошто да не ги изберете хикерите?.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат