0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Одбојка Колорадо Знаме Мека Маска За Очи Ефикасно Засенчување Маска За Спиење Удобност Врзани Очи Со Еластичен Прилагодлив Ремен

Одбојка Колорадо Знаме Мека Маска За Очи Ефикасно Засенчување Маска За Спиење Удобност Врзани Очи Со Еластичен Прилагодлив Ремен

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Внатрешното полнење е мек ватиран памук, обезбедувајќи ви удобна средина за спиење. Оваа маска за очи за спиење има удобен за носење, флексибилен и безболен ремен за глава што не се движи или паѓа додека спиете. Облечете лесна маска за спиење на очите и уживајте во вашата "слатка дремка" без Разлика Дали Патувате, Дома, Хотел, Воз или Каде било Каде што ви Пречи Светлината. Совршени додатоци за патување кои ќе ви помогнат да се чувствувате добро.исто така одличен подарок за семејството, пријателите, смената и ноќниот работник на кои им треба длабок, непрекинат сон и се будат освежени. Оваа удобна маска за спиење може да создаде добра средина за спиење за вас, што може да ја блокира директната светлина од очите и да ги елиминира одвлекувањето на вниманието. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Погоден за луѓе од која било возраст.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат