0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ние Топка Спортски Стример Фудбалски Пешкир, Спортски Пешкир Со Кука И Јамка Прицврстувач За Чистење На Фудбалски Визир и Ракавици

Ние Топка Спортски Стример Фудбалски Пешкир, Спортски Пешкир Со Кука И Јамка Прицврстувач За Чистење На Фудбалски Визир и Ракавици

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Абсорбента на нашата фудбалска крпа и веруваат на највисоко ниво на конкуренција од некои од најголемите спортисти што ги нуди оваа генерација. Лесно за перење и сушење : Крпите За Спортски Поток Со Топка се перат во машина. Овие фудбалски крпи се направени за употреба многупати и лесно се мијат и сушат поради одличната издржливост и изработка. Најдобар фудбалски визир и средство за чистење ракавици : Фудбалскиот пешкир Стример, со должина од 2,5" ширина х 25", настапува како едно од најефикасните средства за чистење на фудбалски ракавици и визири. Можете без напор да ја избришете нечистотијата, нечистотијата и влагата од вашата фудбалска опрема. Број На Единици = 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат