0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
адидас Терекс Зупахике Пешачење Панталони машки

адидас Терекс Зупахике Пешачење Панталони машки

DEN 264.00
Достапно за нарачка

Залиха

Еластична половина со предна мува. Четиринасочно истегнување. Погледот од врвот е тешко да се победи. Направете кратка работа на трки надвор од патеката и понуди на самитот во панталоните адидас Терекс Зупахике. Нивниот хибриден дизајн вклучува издржливо лице отпорно на временски услови со панели за дишење на грбот. Четиринасочното истегнување наоколу ви овозможува да се движите низ полињата со камења и да го броите секое подножје. Џебовите во стилот на товар овозможуваат лесен пристап до малите најважни работи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат