0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ПУМА ГОЛФ Машки Облаци Подвижен Ден 1/4 Патент

ПУМА ГОЛФ Машки Облаци Подвижен Ден 1/4 Патент

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

87% Полиестер, 13% Еластан. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ТЕХНОЛОГИЈА СО ОБЛАЦИ-се Чувствува како памук, Оваа ткаенина е специјално плетена за да биде ултра мека, што ја отстранува влагата и 4 насочно истегнување. ПЕРФОРМАНСИ ОДГОВАРА-малку пошироко вклопување во рамената, градите и ракавите за да се обезбеди максимална удобност и слобода на движење за време на играта. Ув Заштита-UPF 40+ обезбедува врвен рејтинг за заштита од сонце, Овозможува 1/40 ОД сончевото УВ зрачење да помине низ него. Голфот Пума е бренд кој ги поместува границите, границите и културата. Одликувајќи се со нова јака со низок профил и брендирање на ленти, Денот На Движење со Облаци 1/4 поштенски брзо ќе стане ваше парче за слоевитост за оние кул денови на курсот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат