0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RealPlus 8pcs Прилагодливи Ногарки За Мебел, 7 -13 Метални Ногарки За Стапала За Софа Кауч Кабинет Кревет, Црно

RealPlus 8pcs Прилагодливи Ногарки За Мебел, 7 -13 Метални Ногарки За Стапала За Софа Кауч Кабинет Кревет, Црно

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Ротирајте за да ја прилагодите висината. Минималната висина на секоја ногарка за мебел е 7 инчи, најдолгата може да се прилагоди на 13 инчи. Значи, може да се користи како 7/8/9/10/11/12 инчни ногарки за мебел. Овие прилагодливи ногарки за мебел се изработени од висококвалитетен ладно валани челик, површината се третира со електростатички спреј, силен и издржлив, не е лесен за ' рѓа. Вкупната носивост на 4 метални ногарки за мебел може да достигне околу 300 килограми (661 килограми). Дијаметар на горните и долните делови на ногата за мебел : 1,5 и 1,2 инчи. Дното на нозете за мебел прифаќа задебелена нелизгачка основа, што може да осигури дека земјата не е изгребана и да ја намали бучавата. Нашите прилагодливи метални ногарки за мебел се погодни за софа, кабинети, маси, отомански, кауч, комоди, кревет или друг мебел ЗА ДОМАШНА САМОДОВЕРБА. Престанете да се грижите за купување ногарки за мебел што не се вистинската висина. Ротирајте за да ја прилагодите висината. Минималната висина на секоја ногарка за мебел е 7 инчи, најдолгата може да се прилагоди на 13 инчи. Значи, може да се користи како 7/8/9/10/11/12 инчни ногарки за мебел. Овие прилагодливи ногарки за мебел се изработени од висококвалитетен ладно валани челик, површината се третира со електростатички спреј, силен и издржлив, не е лесен за ' рѓа. Вкупната носивост на 4 метални ногарки за мебел може да достигне околу 300 килограми (661 килограми). Дијаметар на горните и долните делови на ногата за мебел : 1,5 и 1,2 инчи. Дното на нозете за мебел прифаќа задебелена нелизгачка основа, што може да осигури дека земјата не е изгребана и да ја намали бучавата. Нашите прилагодливи метални ногарки за мебел се погодни за софа, кабинети, маси, отомански, кауч, комоди, кревет или друг мебел ЗА ДОМАШНА САМОДОВЕРБА. Престанете да се грижите за купување ногарки за мебел што не се вистинската висина. Прилагодливите ногарки за мебел се изработени од висококвалитетен ладно валани челик. Секоја нога тежи 300 килограми/135 кг (приближно). Ако сакате да го надградите или додадете мебел, овие нозе се совршен избор. Површината се третира со електростатско прскање, отпорно на абење, отпорно на корозија и не ' рѓа, што е многу погодно за долгорочни проекти за фиксен мебел. Ротирајте за да ја прилагодите висината. Кога имате ногарки за мебел со прилагодлива висина, повеќе не мора да се грижите за купување ногарки за мебел што не се со вистинска големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат