0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јамамото 5 Сенко мек пластичен црв лесен за употреба на бас риболов стап мамки за мамка - 10 пакувања

Јамамото 5 Сенко мек пластичен црв лесен за употреба на бас риболов стап мамки за мамка - 10 пакувања

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Одлична риболов мамка - 5 -тата Сенко е главен во светот на риболов; оригиналниот мек -пластичен стапчиња е #1 избор на риболовци насекаде; Сенко предизвика илјадници измамници, но ништо не го победи оригиналниот мек стап мамка. Несомнеен квалитет - Разновидноста е клучен атрибут на Сенко, дозволувајќи му да биде риболов на мноштво начини на кои сите завршуваат да ставаат повеќе риби во бродот; единствениот погрешен начин да се риби Сенко е да не се риби со оригиналниот Сенко. Совршен риболов Привлече - оригиналната мамка за меки стапчиња е бар со кој се мерат сите други; тајниот сос до мамката за риболов Сенко е формулата; ние ја измисливме; ние го усовршивме; и никој друг не се приближил до него. Најдобар избор. Најдобар избор За риболовците - надвор од совршениот дизајн и формула лежи леснотијата на употреба на Сенко; скоро нема погрешен начин да се лаже, и каков и да е вашиот најпосакуван начин, мекиот риболов на Сенко е крајниот риба. поставата за секоја можна апликација; Без разлика дали го рибате безжично, буден стил, на Тексас или Каролина, на несигурна глава или свиткање на свирка, оваа плоча од пластика ќе ја револуционизира вашата игра и ќе ги зголеми вашите улоги. Кога Гери Јамамото го дизајнираше Сенко во раните 90 -ти, тој немаше идеја дека ја менува иднината на риболов. Во составот има Сенко за секоја можна апликација и за секој риболов, од првиот тајмер до про-ниво на турнеја. Без разлика дали го рибате безжично, буден стил, обложена со Тексас, на ладилник во Каролина, или на шекеј глава или свиткање на свирка, оваа едноставна плоча од пластика ќе ја револуционизира вашата игра и ќе ги зголеми вашите уловчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат