0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Продавница Фокс М1052-12 3-во-1 Лим Машина

Продавница Фокс М1052-12 3-во-1 Лим Машина

DEN 8000.00
Достапно за нарачка

Залиха

Максимален капацитет во благ челик : 22-мерач. Дијаметар на ролна : 1-1/2". Приближна тежина на испорака : 116 килограми. Со широк капацитет од 12 инчи и три функции на лим во една единица, нема потреба да трошите дополнителни пари и да го врзувате просторот за продавници со три машини за еднократна употреба. Ќе ви се допадне практичноста и точноста на овие го прават тоа сите машини! Спецификации : Максимален капацитет во благ челик : 22-мерач. Дијаметар на ролна : 1-1/2". Приближна тежина на испорака : 116 килограми. Со широк капацитет од 12 инчи и три функции на лим во една единица, нема потреба да трошите дополнителни пари и да го врзувате просторот за продавници со три машини за еднократна употреба. Ќе ви се допадне практичноста и точноста на ова направете го сето тоа машина. Моделот М1052 има капацитет за тркалање, свиткување или стрижење до 22 мерач (0,034-инчен) благ челик. Карактеристиките како прилагодливите и отстранливи прсти нудат широк спектар на опции за сопирачки за свиткување. Израмнете или формирајте цилиндри, конуси и лакови во лим со леснотија користејќи ја ролната за лизгање или создадете свиоци до 90 степени и преклопете го лимот во кутии, тави или послужавници со сопирачката. Оваа машина за лим може да ги свитка жиците, прачките и цевките со мал дијаметар помеѓу дијаметрите од 1/8 и 13/64-инчи. Ролерите вклучуваат вградени жлебови за вашиот материјал и се свиткани на ист начин како и лимот. М1052 вклучува и капак со ролери со шарки за дополнителна безбедност и безбедност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат