0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Среќна Пластика 320gb Хард Диск Случај За Xbox 360 Тенок

Среќна Пластика 320gb Хард Диск Случај За Xbox 360 Тенок

DEN 732.80
Достапно за нарачка

Залиха

Гарантирајте го квалитетот на производите. Време На Испорака 20-30 Дена. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Спецификации За Xbox 360, Хард Дискови Од Типот Додаток, Црна Боја, Материјална Пластика, Димензии (см) 10,5 x 7,4 x 1,9, Тежина (кг) 0,038, Содржина На Пакетот 1 Случај,.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат