0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Godox H200R Прстен Флеш Главата Компатибилен ЗА AD200 Flash Strobe Speedlite Monolight, Со Моделирање Светилка Спирала Блиц Цевка За Природна И Мека Светлина

Godox H200R Прстен Флеш Главата Компатибилен ЗА AD200 Flash Strobe Speedlite Monolight, Со Моделирање Светилка Спирала Блиц

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Годокс Н200Р Усвојува магнетно пристаниште за додатоци за да се постигне едноставна и брза инсталација, со цел да се постигнат повеќе светлосни ефекти, се препорачува да се користи комплет за додатоци АК-Р1 (се продава одделно) кој вклучува дифузна топка, филтри во боја, чешел за мед, шмркање итн. Годокс Н200Р со силна моќност од 200w и природни светлосни ефекти, ги надминува повеќето трепкања на камерата од 70 Ws на пазарот.Погоден за прикачување НА џебниот блиц AD200 или прикачување НА продолжниот Кабел AD200 EC200 за да добиете креативно снимање. Со 200в силна спирална флеш цевка за давање природна и мека светлина.Лесна и пренослива, вградена моделска светилка СО 4,3 W led.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат