0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LMMDDP 25-60mm Универзален Шок-Отпорен Рамка Кондензатор Планината U47 Микрофон Шок Планината U87 Спреј Шофершајбната Мрежа Стража за

LMMDDP 25-60mm Универзален Шок-Отпорен Рамка Кондензатор Планината U47 Микрофон Шок Планината U87 Спреј Шофершајбната Мрежа

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 25-60мм микофон може да се користи. NW : 690g/компјутер. Материјал : Сите метал. Боја : црна/ црвена. Материјал : Пластика. Големина : 25-60мм микофон може да се користи.NW : 690g/компјутер.Материјал : Сите метал.Боја : црна/ црвена.Материјал : Пластика .Функција : 1. Четири прилагодливи завртки за фиксирање на микрофонот2. У47/ У87 може да ја користи оваа монтирање3. Универзален шок монтирање ок за квадратни/ круг 25-60мм микрофон.4. Добар изглед на работ декорација.Апликација : која било тркалезна / квадратна големина На Микрофон од 25-60мм (Друга големина, ве молиме проверете кај нас дали ова може да се користи или не).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат