0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гик Паметна Брава На Вратата, Заклучување На Вратата Со Отпечатоци Од Прсти Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Тастатура Паметно Копче На Вратата Далечинск?

Гик Паметна Брава На Вратата, Заклучување На Вратата Со Отпечатоци Од Прсти Заклучување На Влезната Врата Без Клуч Со Тастатура

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Едноставен Дизајн, Паметни Уреди, Безбеден И Издржлив Материјал. Контролирајте ја бравата од далечина, Известување за пристап во Реално време и Дневник За Пристап известете кој доаѓа и оди од каде било користејќи Ја Паметната Апликација Geek. Гласовна Контрола Со Алекса И Асистент На Гугл. Високо прецизно препознавање отпечатоци од прсти, отклучете ја вратата во рок од 0,3 секунди и чувајте до 120 уникатни отпечатоци од прсти. ● МОДЕРЕН ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН ●бравата изработена од висококвалитетен материјал од легура на алуминиум и рационализиран дизајн, интуитивна ЛЕД тава за допир ја прават полуксузна и модерна. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА за Неколку минути можете да ја замените основната брава за Паметната Брава На Гик. Се што е потребно е само мал шрафцигер, околу 15 минути можете да инсталирате паметна брава за вашиот дом или канцеларија. € Погодност и Паметен век на траење q дизајн без Жица и долг режим на подготвеност на батеријата за една година, известување за слаба батерија, напојување за итни случаи, без грижа за батеријата и заклучување надвор. € Погодност и Паметен век на траење q дизајн без Жица и долг режим на подготвеност на батеријата за една година, известување за слаба батерија, напојување за итни случаи, без грижа за батеријата и заклучување надвор. Со Анти-брава, Неточен аларм за влез, Автоматско заклучување, направете го повеќе безбедност и удобен.Контролирајте ја вратата со телефонот, насекаде и во секое време, Чувајте ги семејството и домот безбедни. Со Анти-брава, Неточен аларм за влез, Автоматско заклучување, направете го повеќе безбедност и удобен. Паметната Апликација Geek ви помага да дадете пристап до пријателите, семејството или услугите, поудобно. ●ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПАМЕТНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ●Комбинира 5 методи за внесување без клуч во 1 паметна брава, Отпечаток од Прст, Лозинка, Рфид Картичка, Клуч За Итни Случаи, Мобилна Апликација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат