0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Geesatis 2 Парчиња 6 инчен Мрзливи Сузан Акрилик Ротирачки Грамофон Организатор Лежишта Тркалезна Вртлива Плоча, Мазна Вртлива Плоча За Кујна База Свртете Трпезариска

Geesatis 2 Парчиња 6 инчен Мрзливи Сузан Акрилик Ротирачки Грамофон Организатор Лежишта Тркалезна Вртлива Плоча, Мазна Вртлива

DEN 239.36
Достапно за нарачка

Залиха

Име На Производот : Мрзливи Сузан. Материјал : Акрилик. Супериорен материјал за да се осигура дека плочата е издржлива и лесна за чистење. Вкупна Големина : 6 х 0,4 инчи / 150 х 10 мм (Дијаметар х Висина). Боја : Црна. На површината има топчиња за лежишта за мрзливата сузан да стане помазна и да го подобри капацитетот на носивоста. Пакетот вклучува 2 парчиња Мрзливи Сузан Табела Лого. Пакет : 2 Парчиња X Мрзливи Спецификации На Производот Сузан : Вкупна Големина : 6 x 0,4 инчи / 150 x 10 mm( Дијаметар x Висина ) Боја : Црн Материјал : Тежина На Акрилен Пакет : 260 G Зошто Да Изберете Нас : € Тешки Ротирачки Вртливи Челични Топчести Лежишта Стојат. ● Изработен од супериорен акрилик, издржлив, стабилен, не-лизгање. ● Со извонредна изработка, фина обработка, едноставен, но елегантен изглед. ● На површината има топчиња за лежишта за мрзливата сузан да стане помазна и да го подобри капацитетот на носивоста. ● Одлична услуга, супериорен квалитет, брза испорака. Ние правиме најдобри напори да им обезбедиме на клиентите 100% задоволство. Имаме строг избор на материјали и многу тежок производствен процес. Се трудиме да ги направиме деталите за производите и да останеме совршени за пакетот за време на процесот на испорака,да се осигураме дека пакетот што го добива клиентот не е оштетен и бројот на спецификации е јасен. Топли Совети : ве Молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат