0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Неродеко 2 парчиња Ротирачки Послужавник Јасна Кутија За Организатор Кутија За Шминка Организатор Фиока За Складирање Сад За Шминка Дома Ротирачки Послужавник Ро?

Неродеко 2 парчиња Ротирачки Послужавник Јасна Кутија За Организатор Кутија За Шминка Организатор Фиока За Складирање Сад За

DEN 606.24
Достапно за нарачка

Залиха

Ротирачки Организатор : оваа фиока за складирање е погодна за кујна и други соодветни прилики, многу практична, лесна за употреба. Ротирачки Организатор За Шминка : Погоден За складирање на многу предмети како што се алатки за шминка, кујнски тегли, накит и други дневни тоалети. Тркалезна Лента За Шминка : организаторот на грамофонот има голем капацитет, може да ја исполни употребата на вашата кујна за складирање тегли. Кујнски Материјали : можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, балконот, кој нема да зазема премногу простор. Складирање на грамофон : тркалезната ротирачка козметичка фиока може да ја одржува вашата работна површина уредна, бања, кујнска плоча, комода. Пакетот Вклучува 2 ротирачки Карактеристики на послужавникот-овој послужавник за шминка може да ви помогне да ги организирате вашите ситници, сите ваши предмети можат да бидат складирани на организиран начин организатор на шминка. - искористување на малите простори за живеење, особено ако имате ограничени полици и фиоки ротирачки послужавник. - Овој послужавник за складирање е исто така одличен начин за прикажување шминка во продавници и во средства за чистење и организатор на кујнски послужавник за лакови. - Големина : Околу 28, 00Х28, 00Х4, 70см/11, 00Х11, 00Х1 држач за парфеми. - Материјал : Пластични ротирачки зачини решетката-Боја : Како Што Е Прикажано ротирачки кабинет контејнер-Оваа шминка лента е исто така деликатна и практична, што ги прави сите ваши работи во место и уредни врти зачини решетката. - Чувајте ги сите производи за нега на кожата, шминка/козметика, парфеми и шампони/балсами на едно место послужавник за накит.Информации за стоката послужавник круг ова е околу фиоката за складирање за организаторот на работната површина.послужавник за складирање бања обезбедува решенија за многу потреби за складирање, како што се накит, козметика или складирање канцелариски материјал, складирање шишиња или само за складирање на вашите мали предмети.мини шминка организатор Погоден За употреба во спалната соба и кујната, е едноставен во структурата, многу лесен за употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат