0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Конектори M.2 NVME до PCI -E 3.0 x4 картичка за експанзија со голема брзина NVME PCIE конверзија на адаптер Додај на картички M.2 NGFF M клучни SSD адаптери -

Конектори M.2 NVME до PCI -E 3.0 x4 картичка за експанзија со голема брзина NVME PCIE конверзија на адаптер Додај на картички

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

M.2 NVME до PCI-E 3.0 x4 картичка за експанзија со голема брзина NVME PCIE конверзија на адаптер Додај на картички M.2 NGFF M клуч SSD Addaters Descriptions : M Key M.2 NGFF SSD на PCI-E X4 адаптер или B Key M.2 NGFF Адаптерот SSD до SATA Стапката и другите својства не се менуваат, само променете го типот на интерфејсот и без никаков софтвер или двигатели на големината : 22 x 30 mm, 22 x 42 mm, 22 x 60 mm, 22 x 80 mm M.2 Ngff SSDMACTH со Два вида метален лист (должина : 8 см, 12 см) компатибилен со кој било оперативен систем (на премисата на оперативниот систем мора да биде компатибилен со вашиот хард диск) уреди за поддршка за спецификација на PCI-E M.2 NVME и SATA спецификација M. 2 NGFF дискови : Боја : Име на Black Product : M.2 NVME до PCI-E 3.0 X4 Expansion Card Type : PCIe to M2 Adapter Internal интерфејс : M Key + B клуч Двојни порти за поддршка ) Support devices : PCI-E specification m.2 NVMe and SATA specification M.2 NGFF disk Support system : for Windows XP/Vista/7/8/10, for Linux, for Mac OS.About M.2 NGFF SSD interface standard : Штекер 2 (B Key 2 Lane) : Постојат SATA (како што се THNSNH128 G8 NT/THNSNH128 GDNT/MZNTD256 HAGM модели на SSD) и PCI-E 2 X (како што се PX-AG128 M6 E/PX-AG256 M6 E/PX-AG512 M6 E/SD6 PL) Различен режим на трансфер.Секет 3 (M Key, 4 лента) : PCI-E 4 X (како што е MZHPU128 HCGM MZHPU256 HCGL и MZHPU512 HCGL модели на SSD) режим на трансфер. Белешка : - Може да има мала грешка со големината за рачно мерење. Спецификации на заградите за низок профил : Потекло : CN (потекло) Тип : PCI-E Risercertification : Cecertification : Nonepackage : esproducts Статус : Број на берзал : .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат