0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
КЕШЕНГ Мини Овлажнител Арома Дифузор Домашен Автомобил Канцелариски Овлажнител За Воздух Спреј Овлажнител Со Ноќно Светло

КЕШЕНГ Мини Овлажнител Арома Дифузор Домашен Автомобил Канцелариски Овлажнител За Воздух Спреј Овлажнител Со Ноќно Светло

DEN 1150.40
Достапно за нарачка

Залиха

Супер мини симпатичен дизајн. Овлажнител со 2 бои на ноќно светло. Автоматски се исклучува кога водата истекува. Тивко помалку од 35 децибели бучава. Погоден за : дома, канцеларија, автомобил. Супер мини симпатичен дизајн навлажнувач со 2 бои на ноќно светло автоматски се исклучува кога водата истекува тишина помала од 35 децибели бучава погодна за : дома, канцеларија, карколор : како што е прикажано материјал : силикон + електронски компоненти големина : 3,62*3,9*4 инчи тип : навлажнувач навлажнувач стил : навлажнувач на воздух капацитет : 250мл пакет листа.1 * Мини овлажнител1 * филтер брис 1 * USB кабел1 * упатство За Употреба поради осветлувањето, може да има мала разлика во бојата на сликата. Ве молиме разберете, благодарам!Ве молиме дозволете 1-3 см разлика, поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат