0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
150 Парчиња Мини Ѕвезда Облик Дрвени Парчиња Мешана Големина Празно Недовршени Дрвени Парчиња Орнаменти За Денот НА Вљубените ЗАБАВА САМ Занает Проект И Декорација

150 Парчиња Мини Ѕвезда Облик Дрвени Парчиња Мешана Големина Празно Недовршени Дрвени Парчиња Орнаменти За Денот НА Вљубените

DEN 127.84
Достапно за нарачка

Залиха

Мешана мини големина : со вкупно 3 различни големини, вклучува прибл. 2,5 см/ 1 инч, 4 см/ 1,5 инчи, 5 см/ 2, секоја ѕвезда е со дебелина од 2 мм/ 0,08 инчи. Пакетот вклучува : 150 парчиња дрвени парчиња, секоја големина 50 парчиња. Изработени од дрво, Безбедно и еколошки материјал, издржливи и мазни површини, без штета на вашите кожи, не е лесно да се распадне. Дрвеното парче е празно и мазно од двете страни, погодно за маркер, пишување боја ибојка, што може да создаде специјални украси. Совршен за занаетчиски проекти, домашна, пишување, сликарство,забава, Денот на Вљубените, свадба, подарок пакет декорација, дома декорација, и други занает проекти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат