0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кунклеј 40 Парчиња Подарок За Денот На Мајката Дрвени Срца Со Магнети 3,15 Инчи Недовршено Празно Срце Мали Дрвени Срца САМ Декор Парчиња Дрво Ознаки Украси За Картич?

Кунклеј 40 Парчиња Подарок За Денот На Мајката Дрвени Срца Со Магнети 3,15 Инчи Недовршено Празно Срце Мали Дрвени Срца САМ

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

За Нашиот Пакет : има 40 парчиња од нашите дрвени срца, околу 3,15 х 3,15 инчи/ 8 х 8 см, кои исто така доаѓаат со 40 парчиња магнетни ленти, лесно за да ја задоволат вашата декорација и да ги користат потребите во секојдневниот живот. Цврст Материјал : овој знак од срцево дрво е направен од дрво, цврст и мазен, безбеден и долготраен, кој може да се наслика со свои зборови; со магнетната лента, можете да ги врзете и овие знаци каде што сакате. Изглед во облик на срце : овие обични дрвени срца се дизајнирани со облик на срце, што е карактеристично и слатко; со ваква форма, лесно се фаќаат очите на луѓето и привлечни меѓу многуте украси. САМ Занаети : користете ги овие исечоци од дрво за да НАПРАВИТЕ нешто свежо или запишете многу благослови што ги сакате На Денот На Вљубените; стилот зависи од вас и исто така можете да одговарате со други украси за да создадете изненадување. Многу Прилики : овие дрвени срца за занаети се погодни за многу важни празнични украси како Што се Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, свадбите, годишнините и многу повеќе, а може да се применат и за ДЕТСКИ занаети САМИ. Карактеристики : овие дрвени свадбени срца може да се сметаат за картички за покани за вашите гости, што изгледа поделикатно и повнимателно. Уште повеќе, можете да ги користите како ваши personal белешки за потсетување на некои работи. Овој вид исечок од дрво од срце не е лесно да исчезне, деформира или ' рѓа, а испраќањето за вашата околина е исто така добар избор, ретро и рустикален, погоден за многу домашни стилови. Спецификации : Материјал : боја на дрво : Дрвена Големина : Околу 3,15 х 3,15 инчи/ 8 х 8 см пакетот вклучува : 40 х исечок на дрво од Срце Со магнетни ленти Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат