0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мимаик Ова Мора Да биде Местото Рачно Изработен Неонски Знак. Пинк ЛЕД Неонски Светлосни Знаци за Декор На Ѕидот во Спалната Соба. Големина 30х13, 1 инчи Декорација За

Мимаик Ова Мора Да биде Местото Рачно Изработен Неонски Знак. Пинк ЛЕД Неонски Светлосни Знаци за Декор На Ѕидот во Спалната

DEN 2239.84
Достапно за нарачка

Залиха

Материјална неонските светла се изработени од флексибилни СИЛИКОНСКИ ЛЕД цевки и проѕирни акрилни грбови,кои се скршени-отпорни,отпорни на топлина и еколошки. Неонските Знаци за затемнување и мимаик се со слатки прекинувачи за затемнување, лесно можете да вклучувате/исклучувате без постојано вклучување и исклучување .и прилагодете ја осветленоста како што сакате .Можете да ја затемните оваа симпатична светлина како ноќно светло, исто така, супер светло кога е потребно. Лесно за закачување И монтирање на ѕид-Мимаик Неон може лесно да се инсталира на ѕид, исто како и секој друг знак или ѕидна уметност. Неонските светла се претходно дупчат за закачување и монтирање на ѕид. Овој пакет вклучува инсталирање на деца. Широко примена на неонски светлосен знак додаден во собата е кул уметничко дело што може да се користи како годишнина или подарок за загревање на куќата за соработниците, сестрата, мама, тато, девојката, ќерката.Ова е елаборирана декорација За божиќна забава,Моминска Вечер,Свадба,Бар, паб, Клуб . УСЛУГА И ГАРАНЦИЈА мимаик Неон нуди замена или целосна гаранција за враќање на парите ако е примена со дефект, само кликнете за да добиете помош со нарачката. Нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде среќен да ви помогне со какви било прашања или грижи. Да, земаме сопствени нарачки, можете да прилагодите дизајн ,големина и боја, ве Молиме кликнете на сопствените огласи погоре. Нашите неонски светла имаат претходно поставени дупки што можете да ги закачите на ѕидот со конец или синџир. Неонските светла можат да траат со децении,но како и со секој друг вид светлина ,зависи колку ќе се користи. Рачно изработена операција за производство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат