0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Скм Нови Нерѓосувачки Челик Ножици Постави Професионални Ноктите Ножици 15-23 ПАРЧИЊА Постави Преносни Акни Игла Ноктите Ножици Алатка Во Собата

Скм Нови Нерѓосувачки Челик Ножици Постави Професионални Ноктите Ножици 15-23 ПАРЧИЊА Постави Преносни Акни Игла Ноктите Ножици

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице/ нега на раце/ нега на стапала. Вкупниот комплет за нокти за нокти доаѓа со кожна футрола, ја прави секоја компонента помалку лесно да се истроши. Врвен Квалитет : комплетот за педикир е изработен од цврст нерѓосувачки челик и мазен дизајн на патент. Лесно за затворање и отворање. Машинките за нокти се остри и водоотпорни, не се лесни за ' рѓа. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, нега на лице,нега на стапала, Мала Тежина Совршена И за професионален салон и за домашна употреба. Идеален подарок : мултифункционален сет за нокти ги исполнува сите што ви требаат. Најдобар подарок за пријатели, членови на семејството, љубовник на маникир и педикир. Мерка на претпазливост : за долготрајно, најдобро е да ја одржувате алатката чиста и сува по употреба и да ја вратите во куќиштето по секоја употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат