0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Деца Девојки Балет Вратоврска Боја Здолништа Костим Партија Виножито Ѕвезда Тул Танц Здолниште Принцеза Фустани За Девојки

Деца Девојки Балет Вратоврска Боја Здолништа Костим Партија Виножито Ѕвезда Тул Танц Здолниште Принцеза Фустани За Девојки

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

100% Памучна Мешавина. Увезени. ☀Прилики : мало девојче принцеза фустан погоден за секојдневна секојдневна облека, училиште, забава, роденден, семејни собири, фотосесија за бебиња, шопинг, забава, клуб, одмор, патување, одмор, летна плажа итн. Вашето мало бебе ќе сака да го носи цел ден.мало девојче велигденски фустан велигденски фустани за девојчиња фустани за крштевање за девојчиња девојче девојче фустан чевли за девојчиња девојки бел фустан чевли девојки пролет фустан девојка фустани фустани бел фустани за девојки трико за девојчиња танц мало дете дре. ☀Големина : девојки партија облека облека одговара за дете возбуда фустан 0-3 месеци,3-6 месеци, 6-9 месеци, 9-12 месеци ,12-18 месеци ,18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години бебе девојки, ве молиме погледнете ја табелата со големини во делот за опис пред да нарачате.зелен фустан за девојки половина роденден облека бебе девојка мало дете се облекуваат танц костими 1/2 роденден облека девојка татко ќерка танц фустани училиште девојка облека крштевка фустани за бебе девојка костими за девојки деца се облекуваат бели чевли за девојки дете. ☀Пакет Вклучени : 1 х фустан. Ве молиме измијте ладно или машинско перење/не избелувајте/сушете.девојки фустани големина 7 девојки свети патрикс ден фустан бебе девојка велигден фустан девојки зелен фустан розова фустан за девојки виолетова фустан за девојчиња девојчиња велигденски фустани девојки свечен фустан мало дете пролет фустан мало девојче облека бел фустан чевли за девојчиња 9 месец бебе девојка облека виножито фустан за девојчиња мало дете туту виножито фустан жолт фустан за девојчиња бел фустан за девојчиња принцеза облечи дете принц. Soft мек Материјал : овој фустан за девојчиња е изработен од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Супер мека, лесна и дише, пријателска за кожата и еластична, им носи на вашите мали девојчиња удобни чувства,без никаква штета на кожата на вашето дете. Најдобра летна облека за девојчиња.4т девојка облека бебе девојка фустани каваи фустан бебе фустан бебе велигденски фустан бела каубојска капа пролетни фустани за девојчиња девојче велигденски фустани девојки свети патрикс ден облека девојки фустани големина 14-16 фустани за мали деца фустани за девојки 10 -. ☀Симпатичен Дизајн : детски фустан за девојчиња, краток ракав, возбуда,лак, симпатичен цртан/цветен принт,бохо фустан, кој одговара на симпатична капа и чевли на мери јапеејн, направете вашето мало девојче да изгледа елегантно и симпатично, сигурно ќе добиете тони комплименти во него.велигденски фустани за девојчиња фустани за девојки велигденски фустан фустани за девојчиња облека за девојчиња принцеза фустани за девојчиња 3 годишна девојка подароци принцеза фустан за мали девојчиња велигденски фустани за девојчиња девојчиња велигденски фустан фустан лолита фустан девојки фустан чевли 4 годишен ги. Пол : Девојки Сезона : Пролет, Лето, Есенска Пригода : секоја пригода тип на шема : цветни/цртани ракави тип : Краток Ракав/Без Ракави добредојдовте во продавница, доколку имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас.Имајте убав ден!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат