0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sdfgh Паметен Држач За Нож Мултифункционална Машина За Суви Стапчиња За Јадење Мини Држач За Нож За Домаќинство

Sdfgh Паметен Држач За Нож Мултифункционална Машина За Суви Стапчиња За Јадење Мини Држач За Нож За Домаќинство

DEN 4908.64
Достапно за нарачка

Залиха

Бурето за прибор за јадење може да чува прибор за јадење одделно/итн. Може да се отстрани и исчисти. Решетката од шрапнели ја прави алатката постабилна во неа. Цилиндар за стапчиња со голем капацитет , модуларен дизајн, отстранлив за чистење. складирањето на телото не зазема простор, а уредниот класифициран пристап. Овој производ не содржи ножеви. Големина на производот : л6.л*л6.л*24.7 цмпроизвод боја : бел напон : 110В-240В. бурето за прибор за јадење може да чува прибор за јадење одделно/итн. Може да се отстрани и исчисти.Решетката од шрапнели ја прави алатката постабилна во неа.Цилиндар за стапчиња со голем капацитет , модуларен дизајн, отстранлив за чистење.складирањето на телото не зазема простор, а уредниот класифициран пристап.Овој производ не содржи ножеви.Ножот Почива.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат