0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс

Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс

DEN 1553.60
Достапно за нарачка

Залиха

Модел : прилагодени ножици. Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик/цинк. Користете : За домашна канцеларија. Големина : 190*95мм. Боја : сребро/злато. Модел : прилагодени ножици. Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик/цинк. Користете : За домашна канцеларија. Големина : 190*95мм. Боја : сребро/злато. Материјал за ножици за прилагодување : Не'рѓосувачки челик/цинк легура Боја : Сребрена/злато стил : Ножици за домашни канцеларии Употреба : За семејна канцеларија Големина : 190*95мм.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат