0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6 црн дизајн на коса професионални ножици ЗА коса 400с тенок сет за сечење челик

6 црн дизајн на коса професионални ножици ЗА коса 400с тенок сет за сечење челик

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Многу остар, издржлив и удобен за употреба. Изработен Од 100% 440с Јапонски Нерѓосувачки челик, 8 обезбедува висококвалитетни ножици подолго време. Професионален Фризерски Салон Фризерските Ножици имаат rономски прстени за вметнување палец и прст кои даваат точна рамнотежа. Се чувствува многу удобно за користење и нема да се чувствува уморно долго време. Ние сме професионални, мазни и совршен дизајн, постои моделирање, професионален совршен, погоден за професионални и сериозни. Големина : 6 инчи Материјал : 440с Целосна должина : 17,5 См Ниво : Аааа Цврстина : 62хрц стапка На Разредување : 20%-25% (со исклучок на кутии).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат