0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DEWALT 20v Макс Метал Смолкнување, Вртливата Глава, 18ga, Алатка Само

DEWALT 20v Макс Метал Смолкнување, Вртливата Глава, 18ga, Алатка Само

DEN 3040.00
Достапно за нарачка

Залиха

360 степен алатка слободен вртливата глава која им овозможува на корисникот да пристапите тесни четвртини. Сече 7/32" ленти кои континуирано кадрици надвор од областа за сечење обезбедување на конзистентни и точни намалувања. Безжичните ножици му овозможуваат на корисникот да ја однесе алатката на работното Место. Поддржан од 3-годишната ограничена Гаранција на девалт. Батеријата И Полначот Се Продаваат Одделно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат